Breeze Cottage
| Wifi Wi-Fi | 24 órás szolgáltatások 24 órás recepció | Privát strand Strand hozzáférés |
| Sporttevékenységek Szörfözési lehetőség Búvárkodás Könnyűbúvárkodás Horgászat Kerékpározás Túrázás | Spa és relaxáció Teljes testmasszázs Fejmasszázs Hátmasszázs | Gyerekbarát Kiságyak |
| Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
A Breeze Cottage Five Islands Village akár 3 vendéget is képes fogadni, és tengerparti elhelyezkedéssel büszkélkedhet, olyan ikonikus kulturális látványosságoktól, mint az Antigua és Barbuda Múzeuma, 4 km-re.
A Deep-öböli tengerpart 2 km-re, a James-erőd pedig 3 km-re fekszik a villától. A legközelebbi strand 500 méterre, a Heritage rakpart pedig hozzávetőlegesen egy 10 perces vezetésre található.
Itt a vendégek a tengerre néző kilátást is élvezhetik. A Breeze Cottage fürdőszobái külön WC-t és zuhanyzót is magukba foglalnak. Hajszárító és törölközők szintén a fürdőszobai kényelem részét képezik.
Az 1 hálószobás szálláshely egy teakonyha is található, amely a kávé/tea készítővel, hűtővel és sütővel van felszerelve. A Five Islands Village városi szálláson kérésre búvárkodás, túrázás és halászat is szervezhető.
- Repülőterek
- V. C. Bird nemzetkozi repuloter15 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- 24 órás recepció
- Háziállat nem engedélyezett
- Valutaváltó
- Füstérzékelők
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Strand hozzáférés
- Napozóterasz
- Kert
- Grillezési lehetőség
- Hátmasszázs
- Fejmasszázs
- Teljes testmasszázs
- Lábmasszázs
- Szörfözési lehetőség
- Búvárkodás
- Könnyűbúvárkodás
- Túrázás
- Kerékpározás
- Horgászat
Szolgáltatások
- Takarítás
- Autókölcsönző
- Mosoda
- Élelmiszer bevásárlási szolgáltatás
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Terasz
- Kerti bútor
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Vasaló eszközök
- Ingyenes piperecikkek
- Kiságyak
- Parketta
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Breeze Cottage milyen messze van a V. C. Bird nemzetkozi repülőtértől?
A Breeze Cottage autóval 20 percre van a V. C. Bird nemzetkozi repülőtértől. - ❓
A Breeze Cottage biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Breeze Cottage Wi-Fi-t kínál. - ❓
Milyen szolgáltatásokat kínál a Breeze Cottage vendégeinek?
A Breeze Cottage olyan szolgáltatásokat nyújt, mint a 24 órás recepció. - ❓
A szálláshely kínál konyhai felszereltséget?
Ez a szálláshely kávé/tea készítővel, hűtővel és sütővel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
A nyaraló engedélyezi a háziállatokat?
Nem, a nyaraló nem engedélyez háziállatot. - ❓
Van strand a Breeze Cottage közelében?
A Breeze Cottage kényelmes hozzáférést biztosít a Galley Bay Beach területéhez, amely csaknem 5 perc sétára található.